Czym charakteryzuje się dobry dyspenser do napojów?

Producenci sprzętu gastronomicznego chcą przyciągnąć do siebie jak największą liczbę potencjalnych klientów, dlatego też co roku oferują nowe modele swoich urządzeń. Aby nasz lokal gastronomiczny przyciągał klientów warto postawić na wysokiej jakości sprzęt, jakim jest między innymi niezawodny dyspenser do napojów.

Czym wyróżnia się dobry dyspenser do napojów?

Wysokiej klasy dyspenser gastronomiczny powinien posiadać specjalny kranik niekapiący oraz podstawkę antypoślizgową, dzięki której można ograniczyć ryzyko uszkodzenia kubeczków albo szklanek. Nowoczesny dozownik do napojów może posiadać również specjalną rurę, która umieszczona jest w środku dozownika i w której znajduje się lód. Najlepsze modele wyposażone są w profesjonalną pompę cyrkulacyjną, która może pracować nawet kilkanaście godzin. Osoby, które chcą serwować świeże owoce, powinny jak najszybciej zainwestować w porządną wyciskarkę do owoców i w dyspenser gastronomiczny.

Szeroka i różnorodna oferta

Producenci mają w swojej ofercie sprzedażowej wysokiej klasy dyspenser do napojów, który może być przeznaczony do serwowania określonych soków. Dzięki temu rozwiązaniu klienci będą mogli szybko rozpoznać, które napoje są serwowane. Jeżeli chodzi o walory estetyczne, to rewelacyjnie prezentują się urządzenia z drewnianymi wykończeniami. Dozowniki tego typu są bardzo modne i co najważniejsze pasować będą do każdego wnętrza. Można wybrać mniejsze urządzenia o pojemności do 3 litrów, jak i również zdecydowanie większe dyspensery do napojów, które są w stanie pomieścić nawet 40 litrów.

Nie tylko dozownik do napojów?

Oprócz porządnego dyspensera do napojów warto rozejrzeć się również za granitorami albo za kostkarkami do lodu. W dużej mierze to właśnie dzięki temu prostemu urządzeniu będzie można szybko wyprodukować lód do napojów.